www.glogoczow.pl
Najlepsze Strony Głogoczowa
 

Pierwszych 16 Beneficjentów otrzymało certyfikaty
(Pierwsze opinie o projekcie "Nowe umiejętności - większe możliwości")

10 listopada br. zakończyły się szkolenia komputerowe dwóch grup uczestników w ramach Projektu "Nowe umiejętności - większe możliwości".
Przypomnijmy. Dzięki współfinansowaniu Projektu przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, w październiku rozpoczęły się kursy komputerowe skierowane do Mieszkańców Głogoczowa. Beneficjenci skorzystali z 40 godzin szkoleń komputerowych na poziomie podstawowym lub zaawansowanym oraz 2 godzinnego szkolenia o tematyce wyrównywania szans.

Kurs przez dotychczasowych absolwentów został oceniony bardzo wysoko, uczestnicy deklarują chęć uczestnictwa w kolejnych poziomach nauki. Poniżej przedstawiamy komentarze uczestników szkoleń- wybrane fragmenty listów do organizatorów, które napisali kursanci po zakończonych zajęciach:

"Nowe zagadnienia poruszane na kursie komputerowym przyniosły ogromne usprawnienia w sferze mojej pracy. Dzięki kursowi nauczyłem się wielu nowych pojęć i zagadnień do tej pory mi obcych. Dziękuję i proszę o realizację dalszych projektów"


"Bardzo dobry kurs. Nie spodziewałam się że jest tak dużo uproszczeń i funkcji których dotychczas nie używałam"


"Bardzo dobry kurs, spełniający oczekiwania. Można było się wiele nauczyć. W przyszłości chętnie wezmę udział w podobnym kursie. Dziękuję bardzo organizatorom za trud włożony w organizację kursu a prowadzącemu za profesjonalizm".


"Serdeczne podziękowania dla organizatorów kursu. Zajęcia bardzo potrzebne, rozwijające. Stanowisko komputerowe mobilizuje do nauki. Wykłady spędzone w miłej atmosferze, pod okiem dobrego instruktora. Prosimy o kolejny etap."


"Jestem bardzo zadowolona z odbywającego się kursu. Nauczyłam się wielu ciekawych i pożytecznych rzeczy."


"Szanowni organizatorzy,
Cieszę się, że dostałam się na ten kurs. Dowiedziałam się bardzo dużo rzeczy. Informacje, które tu uzyskałam na pewno wykorzystam w przyszłości. Podobała nam się forma w jakiej zostało to przekazane. Dużo było treści ekologicznych. Myślę, że za rok (bardzo bym chciała) będę tu siedzieć na kursie dla zaawansowanych".


"Pomysł szkolenia bardzo dobry. Przyszłam na szkolenie bez przekonania ale nie żałuję. Atmosfera bardzo fajna. Pan prowadzący bardzo sympatyczny. Super byłoby kontynuować to szkolenie. Dobrze, że były przygotowane teksty do pracy dla nas. Hasło Pana prowadzącego >i co dało się?< zostanie mi na długo w pamięci".


"Uważam, że wspaniałym pomysłem jest organizowanie takich kursów. Umożliwienie poszerzania swojej wiedzy jest dla mnie bardzo ważne. Wykładowca bardzo jasno i czytelnie przekazywał wiadomości. Jego cierpliwość wobec laików komputerowych zasługuję na pochwałę. Pracowaliśmy na tekstach z ekologii dzięki którym również mogliśmy się dowiedzieć czegoś nowego i interesującego. Mam nadzieję, że za rok odbędzie się również nowy kurs ale dla zaawansowanych lub kurs języka angielskiego lub jakiś językowy. Świetna organizacja, miła atmosfera i zdobyte umiejętności spowodowały, że z niecierpliwością będę czekać na następne kursy".

2011-11-10_Nowe_umiej+etno+sci_-_wi+eksze_mo+zliwo+sci_-_Zako+nczenie_zaj+e+c_grupy_I.jpg 2011-11-10_Nowe_umiej+etno+sci_-_wi+eksze_mo+zliwo+sci_-_Zako+nczenie_zaj+e+c_grupy_II.jpg

Kolejnych dziesięciu Beneficjentów - Mieszkańców Głogoczowa ma od dzisiejszego dnia możliwość nauki podstaw obsługi komputera w godzinach popołudniowych w ramach Projektu "Nowe umiejętności - większe możliwości".

17.11.2011, Katarzyna Sobecka - Kromka

Strony www.glogoczow.pl prowadzone są przez Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Głogoczowa, Głogoczów 406, 32-444 Głogoczów. Wpis do KRS nr 0000279965 w Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Śródmieścia IX Wydział Gospodarczy KRS, NIP 6811955138, REGON 120476043, Konto bankowe: 10 1440 1387 0000 0000 1092 5851 prowadzone przez PEKAO S.A. ©2007-2021 SWIG oraz autorzy zamieszczonych materiałów; kontakt z administratorem stron: admin@glogoczow.pl